• +48 883 132 476
 • Kontakt

  Bądźmy w kontakcie!X

  ADRESPlac Karin Stanek 1
  41 - 902 Bytom

  Formularz kontaktowy

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać…

  Dziękuję! Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się wkrótce

  Wystąpił problem podczas wysyłania wiadomości. Proszę spróbuj ponownie.

  Proszę wypełnić wszystkie pola w formularzu przed wysłaniem.

TARGI

Szanowni Państwo,
pragnę Państwa zaprosić do udziału w drugiej edycji Bytomskich Targów Książki „Rozetta”. Pierwsza edycja imprezy zgromadziła wielu wydawców z terenu całego kraju oraz liczną publiczność. Impreza, która odbyła się pod patronatem prezydenta miasta Bytomia okazała się sporym sukcesem i ma potencjał na to, żeby na stałe zagościć w kalendarzu imprez targowych obejmujących rynek książki oraz jako wydarzenie kulturalne o dużym znaczeniu duchowym.
O jej potencjale świadczy przede wszystkim niezwykłe, nigdzie jeszcze nie powielona formuła, to znaczy, połączenie targów z wykładami obejmującymi swoją tematyką historię Polski i historię Kościoła.
Najbliższe targi odbędą się w dniach 10-11 czerwca 2017 w hali sportowej Na Skarpie, przy ulicy Frycza Modrzewskiego 5A w Bytomiu. Przesyłamy Państwu ofertę i regulamin udziału w targach.
Podczas targów odbędzie się również, podobnie jak w ubiegłym roku cykl wykładów i prelekcji. W ubiegłym roku gościliśmy na naszej imprezie ojca Wincentego Polka, przeora klasztoru Cystersów w Wąchocku, Leszka Żebrowskiego, Grzegorza
Brauna, Tadeusza Płużańskiego, prof. Marka Chodakiewicza i Stanisława Michalkiewicza. Filmy z prelekcji opublikowane na kanale filmowym Rozetta na YouTube w ciągu kilku miesięcy (od lipca do grudnia 2016) odnotowały  ponad sto tysiecy odsłon – https://www.youtube.com/channel/UCD2H9hwwOa-P_7FXt8IBocQ
W tym roku udział w naszej imprezie potwierdzili ks. pralat Roman Kneblewski, ks.prof. Tadeusz Guz, prof. Grzegorz Kucharczyk, Leszek Żebrowski, Dr Rafał Łatka z Biura Badań Historycznych Instytutu Pamięci Narodowej i czołówka polskich blogerów politycznych. Podobnie jak w ubiegłym roku będziemy przyznawać nagrody Rozetta – dla najpopularniejszego autora targów i najpopularniejszego wydawnictwa targów. Od drugiej edycji będziemy również przyznawać nagrodę Rozetta dla najlepszego polskiego blogera. Zachęcamy do udziału w konkursach.
Załączam link do filmu reklamowego targów Rozetta 2017 – https://www.youtube.com/watch?v=W-ijzjo1XjE
Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,
Piotr Szeligowski

Copyright © Rozetta 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez  vicom solutions.