• +48 883 132 476
 • Kontakt

  Bądźmy w kontakcie!X

  ADRESPlac Karin Stanek 1
  41 - 902 Bytom

  Formularz kontaktowy

  Wysyłanie wiadomości. Proszę czekać…

  Dziękuję! Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się wkrótce

  Wystąpił problem podczas wysyłania wiadomości. Proszę spróbuj ponownie.

  Proszę wypełnić wszystkie pola w formularzu przed wysłaniem.

NEWS

Informacja dla wystawców

Dodano przez Piotr | w kategorii Bez kategori | 6 lutego 2017
 1. II Bytomskie Targów Książki „Rozetta” odbywać się będą w Bytomiu w hali sportowej „Na Skarpie”, adres: ul Frycza Modrzewskiego 5A, 41-907 Bytom, w dniach 10-11 czerwca 2017r. Stoiska ekspozycyjne dostępne będą dla odwiedzających codziennie od godz.10.00 do 19.00, dla wystawców codziennie od godz.9.00 do 20.00. Uroczyste otwarcie z udziałem zaproszonych gości odbędzie się 10 czerwca 2017 o godz. 11.00.
 2. Przedmiotem ekspozycji mogą być wydawnictwa książkowe, periodyki, wyroby audiowizualne i fonograficzne, tekstylne, galanteryjne oraz programy i gry komputerowe o szeroko rozumianej tematyce historycznej i religijnej.
 3. Podczas Bytomskich Targów Książki „Rozetta” planowana jest organizacja wykladów i prelekcji (szczegółowe informacje zostaną podane w późniejszym terminie).
 4. Zgłoszenia udziału w Targach prosimy nadsyłać (na „Deklaracjach uczestnictwa” – Załącznik nr 1), w terminie od 1 lutego do 10 maja br. pod adres mailowy – info@rozetta.pl

Złożenie „Deklaracji” po tym terminie nie gwarantuje przydziału stoiska. Kolejność zgłoszeń decyduje o miejscu stoiska.

 1. Opłaty za udział w Targach:

Cena stoiska standardowego  „A”  – wynosi 500 zł netto + 23%VAT

Cena stoiska powiekszonego „B” – wynosi 750 zł + 23%VAT

Cena stoiska dużego „C” – wynosi  900 zł + 23%VAT

(szczegółowy opis stoisk znajduje się w załącznikach nr 2, 3 i 4).

Wpłaty należy dokonać na podany numer konta bezpośrednio po otrzymaniu faktury, nie później niż do 10 maja br. Faktury beda wystawiane na podstawie wypelnionych deklaracji zgloszeniowych.

PHU Marek i Darek S.c.
Marek Fuss, Bożena Fuss
ul. Szeflera 1
41-100 Siemianowice Śląskie
NIP 643-000-09-39

ING 69 1050 1357 1000 0010 0155 9135

 1. Stoiska wraz z powierzchnią magazynową przygotowane zostaną w dniu poprzedzającym rozpoczęcie imprezy. Wydawcy mogą przygotowywać stoisko 9 czerwca godz. od 16.00 do 20.00. Wystawcy zobowiązani są do przygotowania stoisk do godz. 10.00 w dniu 10 czerwca br. i do zabrania towaru z terenu Targów dn. 11 czerwca br. do godz. 21.00. Reklamacje związane z przygotowaniem i wyposażeniem stoisk zgłoszone do 15 maja br. zostaną wnikliwie rozpatrzone przez organizatorów i w miarę możliwości uwzględnione.
 2. Organizatorzy będą przydzielać stoiska w kolejności otrzymywanych zgłoszeń, uwzględniając w miarę możliwości życzenia wystawców.
 3. W przypadku rezygnacji z udziału w Targach po 15 maja 2017 roku organizatorzy obciążą wystawcę wszystkimi kosztami związanymi z przygotowaniem stoiska, zgodnie z zamówieniem określonym w „Deklaracji”.
 4. Wystawcy zobowiązani są do przedstawienia organizatorom dowodu wpłaty dokonanego przelewu do godz. 10.00 w dniu otwarcia Targów – 10 czerwca br. pod rygorem usunięcia stoiska.
 5. Organizatorzy zapewniają całodobową ochronę terenu Targów oraz stoisk wraz z ekspozycją w godz. od 19.00 do 10.00. W godz. 10.00–19.00 wystawcy zobowiązani są do opieki i obsługi własnych stoisk.

Nazwiska osób upoważnionych do przebywania na stoisku proszę zgłaszać organizatorom przed rozpoczęciem imprezy w celu nadania identyfikatorów.

 1. Imprezy towarzyszące należy zgłaszać na formularzu/załączniku nr 5. Zgłoszenie imprezy powinno nastąpić do 10 maja br., po tym terminie organizator nie gwarantuje umieszczenia informacji o imprezie w oficjalnych materiałach dotyczących targów.
 2. Konkurs na najpopularniejszego wydawcę Targów Książki w Bytomiu 2017

Celem konkursu jest wyłonienie najpopularniejszego wydawcy Targów Książki w Bytomiu 2016, który eksponuje stoisko na Targach. Udział wydawców w konkursie jest dobrowolny i będzie polegał na akceptacji i zgromadzeniu 10-procentowych kuponów rabatowych, rozdysponowanych wśród publiczności i realizowanych przy zakupie książek. Wystawca, który zgromadzi największą liczbę kuponów rabatowych zostaje zwycięzcą konkursu i otrzymuje statuetkę Rozetta dla najpopularniejszego wydawcy targów.

 1. Konkurs na najpopularniejszego autora Targów Książki w Bytomiu 2017

Celem konkursu jest wyłonienie najpopularniejszego autora Targów Książki w Bytomiu 2017, którego publikacje znajdują się w ofercie wydawniczej wystawcy biorącego udział w Targach. Wyłonienie najpopularniejszego autora odbędzie się na drodze powszechnego głosowania publiczności uczestniczącej w Targach. Udział wydawców w konkursie jest dobrowolny i będzie polegał na akceptacji i zgromadzeniu 10-procentowych kuponów rabatowych, rozdysponowanych wśród publiczności i realizowanych przy zakupie książek. Autor, którego wystawca zgromadzi największą liczbę kuponów rabatowych zostaje zwycięzcą konkursu i otrzymuje statuetkę Rozetta dla najpopularniejszego autora targów. Kupony rabatowe będą rozdawane przy zakupie biletu wstępu na targi. Szczególy konkursów zawarte są w osobnych regulaminach konkursowych.

Brak komentarzy do "Informacja dla wystawców"

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © Rozetta 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez  vicom solutions.